Vinný sklep

Vinný sklípek s posezením je vhodný pro jakékoliv oslavy, teambuildingy nebo jenom posezení s přáteli. Kapacita vinného sklípku je cca 25 lidí.

Degustace a víno

Spolupracujeme s lokálními malovinaři, kteří víno vyrábějí s láskou. Osobně jsme všechna vína, které máme ve sklepě ochutnali a dáme ruku do ohně za to, že jsou skvělá, snad se z nás nestanou alkoholici😊. Vína do našeho sklepa vybíráme sami, a kromě známých odrůd se snažíme vybírat i ty méně známé, které si podle našeho názoru zaslouží pozornost. Všechna vína v našem sklepě pochází z vinic jižní Moravy a pokud si nějaké vína nebo degustaci od nás pořídíte, podpoříte tím také lokální vinaře.

Neřízená degustace

Probíhá tak, že od nás budete mít ve sklepě přichystána vína, které si budete ochutnávat sami, bez přítomnosti další osoby. Vína si budete ochutnávat tak, jak vám to bude vyhovovat a k tomu se můžete v klidu bavit s přátely nebo rodinou.

Balíček vína pro neřízenou degustaci obsahuje 25ks lahví vína (13 druhů) za cenu 5000Kč, každá další lahev dle vašeho výběru 200Kč. V balíčku jsou vína bílá i červená, suchá i sladká.

Řízená degustace

Probíhá za přítomnosti sommeliéra (vinaře), který vám příblíží výrobu vína, to odkud pochází a samozřejmě se dozvíte něco o samotných vínech, které budete ochutnávat. Řízená degustace je vhodná pro větší počet lidí, protože čím víc lidí, tím větší počet vzorků můžete ochutnat. Samotná degustace trvá přibližně 2-3h a její cena se odvíjí od počtu lidí a vypitého vína. Minimální počet osob jsou čtyři.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit.